Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Zar Clicka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zar Clicka".
3. Video është e këngës "Zar Clicka", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Zar Clicka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/10/2011

2011-10-17T18:05:09+00:00Intro:

Okayy Engerd Tiger Yoo Mada Mada Fucka
Eyy Eyy......Ti Po Don Po Don Po Pse Spo
Kallxon Ti Po Don Po Don Po Pse Spo Kallxon

Reptura 1:
Gjith kur po vi po bi hite treja
Kur tem shohin thmit po thojn qy ku te
Koka abea une po vi gjith me ni stil ma te
Ri sa her qe na shohin femnat vin gjith ka
Na po vin biti ma i qart vjen tash dije nese
E nguc naj kon thika te prek nasht jooooo
Une i njejti ka me kan dine kta nese ju sho
Najher juve ka mju sha mos um thuni pse
ja se at nan ja qi hala ju pom thuni qyky o gji
ejjmos boni tollovina tollovina se ju vjen thika
ka shpina

Ref 2x:
E kom stilin tem domethon krejve ju kalli
E boj hit e boj hit se jam ma i madhi
Unee jam ma i miri kta kejt e din ne ven
Tem biri krejt reperat asnjo so si un man

Reptura 2:
Zar zar zar zar zar kllika mos po doni juve mju gju me thika
Une po vi gjith qikat permas pom shkoj kan qef mu mem
Nxan po sun pom nxojn kqyre vetin men une po vii e t.r.s
Hite bjen ty te kum kallxu nasht najher te bejn me kam aftsi
Kam talent une po vi gjith ma trent se ume njohin shkup tiran
E prishtin shkup tiran prishtin dije se une jam ferizajli
ju per mu jeni krejt inat-g boj senet
Gati tani skam nevoj met sha gjith i njejti kam mu kan apet pot
Kallxoj saher hyp te nalt une ne tok te rrxoj...ne lloq te rrxoj.... ne
ne tok te rrxoj... ne lloq te rrxoj

Ref 2x:

E kom stilin tem domethon krejve ju kalli
E boj hit e boj hit se jam ma i madhi
Unee jam ma i miri kta kejt e din ne ven
Tem biri krejt reperat asnjo so si un man

3X

Engerd Tiger

Ref 2x:

E kom stilin tem domethon krejve ju kalli
E boj hit e boj hit se jam ma i madhi
Unee jam ma i miri kta kejt e din ne ven
Tem biri krejt reperat asnjo so si un man


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet