Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Reggaton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reggaton".
3. Video është e këngës "Reggaton", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Reggaton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

10/01/2012

2012-01-10T22:41:20+00:00Reptura 1:

1.Hajde ktu nese don une po bi reggaton
2.Thirri kejt shoqet se kam me ba bom
3.Ni stil i ri qe kurr nuk e ke ni (x2 reggaton)
4.Po shti gerrdi qitmi kejt perpara ti perbi
5.Ti je hala thmi me mu mu shty
6.Dine se hala misjoni su kry
7.Dine Kur E Marr Nja I Marr Edhe Dy
8.Qyky stili jem pot pelqen ti je ka me nxen
9.Ftyra jote em shfaqet qdo sekond po flas
10. Lirshm e jo me account ti e din qe une ty
11.Te pelqej amo bana une kishe spe vrej
12.Une t`tham du po jam kat rrej
13.Gjith ka mu kan nr.one e ti two
14.Munohu sa dush po smunesh me mu afru

Ref x2

1.Regga Regga Reggaton pse po thu qe ti ume rrxon
2.Noi tutti fare di tutti noi bom ndesh italisht ndesh gjuhen ton
3.Sun bohesh si une edhe nese i rrxon te ton

Reptura 2:

1.Reggatooon do you like me now what'z upp im so
2.high now kam level in my grup on my song
3.look me look my G's Look Im Not Alone
4.Pata Shum Her Flow Tash Pja Nisum Me Fast
5.Go Go Go Go Im The Best Im So Fast Im Not Low
6.Ey Yoo Kit Shit Pe Boj Me Zoo Eyy Yoo Kit Shit E
7.Boj Me Zooo

Ref x2

1.Regga Regga Reggaton pse po thu qe ti ume rrxon
2.Noi tutti fare di tutti noi bom ndesh italisht ndesh gjuhen ton
3.Sun bohesh si une edhe nese i rrxon te ton


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet