Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Real Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Love".
3. Video është e këngës "Real Love", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Real Love  (Feat. Dr.high)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

02/11/2012

2012-11-02T02:52:37+00:00Teksti:

I derdhi lot si oqean per personin qe se kam /
nina vet m'shelna ndhom e qes kryt en gjam /
Masnej hi ner jorgan e e shof qe osht ftof /
Jena ngat shum po si me jetu tjeter bot /
Se sjom tip qe mvje marre met thon t'du/
Une e di qe i len kejt veq me kon me mu /
Analizoje kuptoje qe zemra pa mu st'rreh /
Dit po ecin un po nalna pja nisi tu i njeh /
Po jetoj me shpresa qe nashta ndrron men /
kurdo qe kthehesh te un ki me pas ven
Diamanati ma i madh qe nboten tem shkelqen /
Ose engjulli mbrojts qe mbron kur loni flen /
T'rrok lemza op un nonstop jom tut permen /
Tash kam ma shum per ty e tash m'len /
Veq nese pak zemra t'dhem e ki meshir /
Kthehu te un plotsoma ket deshir /

Ref x2:

Une po foli qka em ndodhi Pe kallxoj ket histori /
Kam sene me than edhe pse jam i ri /
Shprehi dashni e jo tradhti ngom /
Une e di qe em nin me zemer e me zemer um kupton /

Nuk di po tutna mos po tu bona monoton /
Po lyp dashni po dashnin ti spe kupton /
Nuk di ku merr guximton dashninme kthy n'idhnim /
Po lypi bashkim mjafton veq 1 perqafim /
Kqyre lotin tim kqyrma ftyren a jom zbeh ?
Je e vetmja besom qe me shpirt e ndjej /
Ato koh ato dit ato momenta t'kalunee /
E bone vet punen mos thuj u kon e shkrune /
Nuk du mu nal tu fol edhe nese pa kontroll /
Dashni e madhe qe filloj en shkoll /
E di terqethet trupi kur ta ngojsh tkujtohen /
Ato ndjenjat pa kufi sbesoj qe harrohen /
Jepma 1 rast mos e ul kryt kur tem sheh /
Se em nje e tnjoh se jem kon deri dje /
E dojm njoni tjetrin prej si na dy jem lind /
T'du me shpyrt nuk di a tkom bindddddddddddd ?

Ref x3:

Une po foli qka em ndodhi Pe kallxoj ket histori /
Kam sene me than edhe pse jam i ri /
Shprehi dashni e jo tradhti ngom /
Une e di qe em nin me zemer e me zemer um kupton /

Ref :

Une po foli qka em ndodhi Pe kallxoj ket histori /
Kam sene me than edhe pse jam i ri /
Shprehi dashni e jo tradhti ngom /
Une e di qe em nin me zemer e me zemer um kupton /


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet