Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Moonster

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moonster".
3. Video është e këngës "Moonster", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Moonster  (Feat. Loosmaxie)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/09/2013

2013-09-22T11:15:02+00:00qka po bahet tek po bahet
neve spo na nin se na jena G
per ata qe se din
ata qe jan thmi ma mir mos ta din
se na jav iqmi d*** e tripin
se na jena gansgta boy e ti
qe ki qef mu shty me neve besom
qe shum ki mu lodh

REF.
ata qe jan thmi ma mir mos ta din
se na jav iqmi d*** e tripin
se na jena gansgta boy e ti
qe ki qef mu shty me neve besom
qe shum ki mu lodh yeah

a po don a spo don neve
raki nuk na han yeah
se na nuk jena muguplera
po rrebela qe neve nuk na nin
se jena msu me
probleme probleme probleme

REF.
a po don a spo don neve
raki nuk na han yeah
se na nuk jena muguplera
po rrebela qe neve nuk na nin
se jena msu me
probleme probleme problemeeee
qe niset me probleme e
perfundon me prooblemeee...


Ky tekst u dërgua nga Fl Studio
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet