Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devcha - Ye Uh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ye Uh".
3. Video është e këngës "Ye Uh", por nuk këndohet nga Devcha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devcha - Ye Uh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/05/2018

2018-05-25T18:39:25+00:00Ref 2x
Yaa Uhh
Tash Checkin jom te pagu
Kusurin ja lo mkqyr quditshem
M'thot qe smun me pranu
Api sheh jeanset
Ape sheh duksin
Une i kom Dizajnu
me GANG jena hi nStreet kqyre lluksin qysh jem te jetu

Pare t'flliqta teren nvig teshat e mija sun i sheh n'butik Uh
My bi**h kallet per dick qato vozit Automatik
Noodles po ha with my bi**h Uh
Me supreme static scripe
Deri sat bomi rich Uh 2x
Une Kurr nuk kom qu Xan
Une kurr nuk kom pi lean
Qa o ky sprite i pembt
Qe u bo trend krejt po e pine
Shum FLY vesht mu kan mshel qa jan tu than nuk jam ti ni
Kta nuk jan to bo trap soul per dijeni
Reff 2x

Ya uh tash checkin jom te pagu
Kusurin ja lo mkqyr quditshem
M'thot smuj me pranu
Api sheh jeanset
Ape sheh Duskin
Un i kom dizajnu
Me GANG jena hi n'Street kqyre lluksin qysh jem tu jetu


Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet