Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjellushe Daja - Në Eskursion  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Festivali i 8-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1969

1969-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Eskursion" kënduar nga Engjellushe Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Engjellushe Daja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Engjellushe Daja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet