Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Kë E Puthë Eni Koci


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[29-10-2015]
Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koci, vazhdon të deklarohet si një vajzë “single”. Madje, sikurse edhe shumë fytyra të njohura, edhe Eni, nuk dëshiron të flasë shumë për jeten e saj private.

E derisa, thotë se është beqare, dhe se vazhdon të merret me aktivitete të tjera, ajo anash nuk lë as puthjet për më të dashurit e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, në Instragram ajo ka postuar një foto teksa shihet duke puthur një mace.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet