A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Eni Koçi - Tek Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  181

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/08/2013

2013-08-22T11:38:38

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika & Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Urban Graphics
Si nje enderr ike ti
mendoj per ty, vetem une rri
Te te them sa me mungon
Jo nuk mjafton
Mos ndoshta ti me mendon
Prane vetes a me kerkon ti sot...
Malli a te ka marr..
A me ndjen si me pare...

ref:(2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen dhe
Fryma qe ti merr

Si nje enderr ike ti....
mendoj per ty, vetem une rri
Te te them sa me mungon
Jo nuk mjafton
Mos ndoshta ti me mendon
Prane vetes a me kerkon ti sot...
Malli a te ka marr..
A me ndjen si me pare...

Ref (2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen dhe
Fryma qe ti merr

Me sjell kujtime
cdo moment qe vazhdon
Per ne jo kurr sdo te jete njesoj
Njesoj...

Ref (2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen
Fryma qe ti merr


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiKartolina (1)

U krijua nga Klaudia Bakalli 2018-03-30 19:19:50
Tek ty do jem
Ne cdo enderr qe sheh
Ne cdo fjal qe flet
Per ty do jem

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019