A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Eni Koçi - Motivi Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2014

2014-06-30T15:08:06

Muzika & Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Alexander Video


Une e di
n'zemren tende gjej qetesi
veq aty dua te rri
tek ti

n'syte e mi
malli m'sheh kur iken ti
pa ty smund te rri
ti e di

cause you
you got me baby
cdo dite te kesaj jete
e ben me perfekte

and I I'm your lady
gjithe bota rreth meje
egziston veq fal teje

si cdo dite
do t'kujtoj I'm your queen
cdo moment te jetes tende
tek une do t'vish

make love to me, make love to me
ti je motivi im
be everything, be everything
to me

cause you
you got me baby
cdo dite te kesaj jete
e ben me perfekte

and I I'm your lady
gjithe bota rreth meje
egziston veq fale teje


Ky tekst u dërgua nga  dini98Kartolina (1)

U krijua nga Slayeni 2018-08-03 20:58:45
Unë e di...
n'zemrën tënde
gjej qetësi
Veç aty dua të rri
tek ti!

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019