A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Eni Koçi - Afer Teje  (Feat. Olsi Bylyku)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2019

2019-03-06T12:48:44

Featuring

Olsi Bylyku

Teksti:

Eni Koçi

Teksti:

Olsi Bylyku

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment

Produksioni:

Genc Prelvukaj


[Eni:]
Kudo qe je, kudo qe je
si afer dhe larg
un te ndjej
sot te dua
me shum se dje
nuk je i pari
por i fundit do t'jesh

REF.:
Afer teje dua t'jem
jeta ime per çdo nate
e vetmin un e ndjej
sa her qe ne jemi larg
zemra ime rreh per ty 24/7
rram pam pam pam
rram pam pam pam

O zemra ime o shpirti im
kudo qe jam mendjen e kam tek ti
O zemra ime o shpirti im
Jeta ime je vetem ti

Sa here vjen
Sa here shkon
Rrahjet e zemres i forcon
Se un te dua njejt dhe sot
Koha pa ty nuk kalon
Zemra ime pa kushte te don

REF.:
Afer teje dua t'jem
jeta ime per çdo nate
e vetmin un e ndjej
sa her ne jemi larg
zemra ime rreh per ty 24/7
rram pam pam pam
rram pam pam pam

[Olsi:]
O zot ti m'plase
Edhe n'gjum je me naze
T'fola bile dhurat t'bona
Edhe prap nuk ma vare
Edhe m'don edhe s'm'don ti
Edhe m'shan edhe s'm'fol s'di
si dreqin po vepron ti
vec mu m'torturon ti (u bone ti)

Ti ma prune nmaj t'hunes
lodhem mas teje vrap edhe rruges
pik meshire s'pate kur m'pe
veç un me lule nmes turmes

Amo jam i bind qe dashnin e ke
bad girl un po du me ta shpreh
zemra te don se je ndryshe
Hajt flem ne dege dallendyshe

[Eni:]
O zemra ime o shpirti im
kudo qe jam mendjen e kam tek ti
O zemra ime o shpirti im
Jeta ime je vetem ti

[Olsi:]
Baby un vetem mo nuk jam
se nzemer un ty po tkam
Mijera milometra nuk na ndajn
ti dhe un nuk ka fund mo
Sjena dy jena njo
Mijera milometra nuk na ndajn

[Eni 2x:]
Une vetem s'jam
ty ne zemer t'kam
Mijera kilometra dot s'na ndajn

[Olsi:]
Mijera kilometra nuk na ndajn
A do i fusim nai çap buk se marum per t'honger?
Kena 1 jave pa honger

Kartolina (4)

2019-07-29 16:29:19
Sot të dua më shumë se dje
Nuk je i pari
Por i fundit do t'jesh
U krijua nga anna 2019-05-04 13:55:25
O zemra ime, o shpirti im
Kudo që jam
mendjen e kam tek ti
O zemra ime, o shpirti im
Jeta ime je vetëm ti
2019-03-07 23:17:46
Edhe m'don edhe s'm'don ti
Edhe m'shan edhe m'fol
2019-03-06 15:19:24
Sa herë vjen, sa herë shkon
Rrahjet e zemrës i forcon
Se unë të dua njejt dhe sot
Koha pa ty nuk kalon

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019