A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Sikur Ajo


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  57

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2017

2017-12-28T20:00:00

Lyrics:

Fuego

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss


Sot nuk esht si dje,
Vetmi ti me le,
Kur bashk ishim ne,
Boten kishim ne,
Sot nuk asht si dje,
Tane je e lir,
E kom te veshtir,
Po ke lyp ma mire,

Jetoja zonin me ta ni,
A e din sa t‘kam dasht me shpirt,
Vetem une ty te kam ne zemer,
Asnjo tjeter s’mundet me hi,

2x
Asnjo sikur ajo,
Ata zemra e do,
Kam prit mu kthy,
Fjalt mi ke thy,

Sot nuk esht si dje,
Vetmi ti me le,
Kur bashk ishim ne,
Boten kishim ne,
Sot nuk asht si dje,
Tane je e lir,
E kom te veshtir,
Po ke lyp ma mire,

Jetoja zonin me ta ni,
A e din sa t‘kam dasht me shpirt,
Vetem ty te kam ne zemer,
Asnjo tjeter s’mundet me hi,

2x
Asnjo sikur ajo,
Ata zemra e do,
Kam prit mu kthy,
Fjalt mi ke thy,

2x
Ne kraht e mi,
Me mungon ti,
As vet se di,
Pse ndjej dashni,


Lyrics submited by Semrae-Cards (4)

2018-09-10 16:57:20
Asnjo sikur ajo
Ata zemra e do
Kam prit mu kthy
Fjalt mi ke kthy
U krijua nga ketii 2018-06-25 10:34:30
Në krahët e mi
më mungon ti.
As vetë s'e di
pse ndjej dashni
2018-04-28 14:00:01
Jetoja zonin me ta ni,
A e din sa t‘kam dasht me shpirt,
Vetem une ty te kam ne zemer,
Asnjo tjeter s’mundet me hi,
2018-01-29 09:12:14
Sot nuk esht si dje,
Vetmi ti me le,
Kur bashk ishim ne,
Boten kishim ne,
Sot nuk asht si dje,
Tane je e lir,

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019