A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Une Per Ty


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2018

2018-04-18T17:00:02

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Arrangement:

Dj Jojo
Shpirti po më qan
sa herë s’të kam pranë
po ta dije sa të du s’më kishe lan
Shpirti po me qan
Zemrat pse u ndan
Si t’jetoj o pa dashni asgjë nuk kam

Në emrin tan unë gjej kuptim, një lumturi
kur dhimbja flet, ti je shërim
i shpirtit tim
të pres për ty o pak
Nje pafundesi
A nuk e di

Pak nga pak
digjem unë për ty
Pak nga pak
Për ata dy sytë
Për një fjalë
Zemrën po ma ndal

Pak nga pak
digjem unë për ty
Pak nga pak
Për ata dy sytë
Më fal,
prej vetes jo sun t’ndaj

Shpirti po më qan
sa herë s’të kam pranë
po ta dije sa të du s’më kishe lan
Shpirti po me qan
Zemrat pse u ndan
Si t’jetoj o pa dashni asgjë nuk kam

Pak nga pak
digjem unë për ty
Pak nga pak
Për ata dy sytë
Për një fjalë
Zemrën po ma ndal

Pak nga pak
digjem unë për ty
Pak nga pak
Për ata dy sytë
Më fal,
prej vetes jo sun t’ndaj

Shpirti po më qan
sa herë s’të kam pranë
po ta dije sa të du s’më kishe lan
Shpirti po me qan
Zemrat pse u ndan
Si t’jetoj o pa dashni asgjë nuk kam


Lyrics submited by EKe-Cards (4)

U krijua nga lorena 2018-05-11 10:16:41
kur dhimbja flet,ti je sherim
2018-04-28 14:00:01
Pak nga pak
digjem unë për ty
Pak nga pak
Për ata dy sy
2018-04-26 14:00:01
po ta dije sa të du s’më kishe lan
2018-04-20 09:01:40
Shpirti po me qan
Sa here s' te kam pranë
Po ta dije sa te du s' më kishe lan
Shpirti po me qan
Zemerat pse u ndan
Si t jetoj o pa dashni asgjë nuk kam

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019