A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Bashk


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/07/2018

2018-07-18T16:10:53

“ Sonte du me pi
Du me pi me humb kontrollen
Fjal per ty po ni
Fjal me t’mira per ty folen

Sonte ka lezet
Pamja jem ca shoh prej ketu(e)
Ti po me habet
Preke token baby do it

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Vec po du me dit
A ke najkend ne jeten tone
m’fal a smun me pyt
Se krejt naten film ma bone

Ama zemren ti
Se ma mire nuk ka qysh bohet
Trupin film e ki
Ni lock si ty jo nuk leshohet

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4)

Nese bohembashk, bashk
Bashk, bashk
Kur s’kena me u nda
(x4) “


Lyrics submited by Top Music Albaniae-Cards (2)

2018-09-11 10:01:26
Sonte du me pi
Du me pi me humb kontrollën
Fjalë për ty po ni
Fjalë më t'mira për ty folën
2018-08-17 13:01:25
Nëse bëhemi bashkë
Kurrë s'kena mu u nda

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019