A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enis Bytyqi - Ti!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/03/2019

2019-03-10T20:00:03

Music & Lyrics:

Enis Bytyqi


Zemër, a të kan mungu...
ndjenjat që çdo ditë ti kam dhuru?
Se ke prit ti që s'mundesh pa mu
Se ke dit ti ça ke konsumu
Si memorial dashurie jam dasht
Si erë e malit ike ti avash avash
Si memorial dashurie jam dasht
E t'vizitoje tash
Ku unazën ty ta dhashë

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti

Një pjesë të jetës ti ma more
Dhe kurrë nuk ma ktheve
Sa më larg shkoj
Ty më shumë t'mendoj
Po zemrën ma theve
Ta dhurova, ta dhurova
Dhe në fund t'gjitha ti lejova
E mohova, e mohova
Deri tash që me këto sene shumë gabova

[REF. 2x:]
Ti! Ke pas ne dore shumë dashuri
Sa pasuri as vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
çka humbe ti


Lyrics submited by Arllye-Cards (3)

2019-05-01 11:07:30
Zemër, a të kanë mungu?
Ndjenjat që çdo ditë ti kam dhuru
S'e ke prit ti që s'mundesh pa mu
S'e ke dit ti ça ke konsumu
2019-03-11 11:32:12
Ti ke pas me m'dhon
Shumë dashuri sa pasuria
As vetë s'e di
Jo nuk e di hala s'e di
Qka humbe ti
2019-03-11 10:00:48
Një pjesë të jetës
ti ma more
Dhe kurrë nuk ma ktheve
Sa më larg shkoj
Ty më shumë t'mendoj
Po zemrën ma theve

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019