Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enkeleda Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Enkeleda Dervishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Dhjetor 2015, Enkeleda Dervishi publikon videoklipin "I Think Of You"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Samira

Marigona Vitia

Jola

Dea Strica

Lily N

Sarentina Cako

Reina

Ervisa

Jona

Tags: Enkeleda Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet