Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #Tema: Poezi Për Fëmijët

Mendimet E Mia

Ulur rri dhe po mendoj
Cfare te bej
C'te pikturoj

Une cdo gje e pikturoj
Po cte bej qe nuk kam boje

Dhe me vrap pershkrim nisa
Por me pas une e grisa

Vjen vellai dhe thot
Kam une boje
Me pas nis e pikturoj
Kur dritaren vizatoj
Perseri mbetem pa boje


"C'te bej cte pikturoj"Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017