Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enrika Derza - Jam E Imja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Mos me premto parajsen,
kur nuk je ne qiell as ne toke.
Mos me premto parajsen te me mbash ne enderr me kot.
Dhe ti me fort provon dhe une me fort rezistoj jam me e forte se ti,
tani po e kuptoj..

Aaaa
Jam e imja aaa
Nuk dua te jem ti buzeqeshje portreti
Aaaa
Tani eshte momenti
E kush ta dha te drejten
te me thuash si te jetoj?
E kush ta dha te drejten
te me thuash fort te besoj.
Kam mbledhur energji aq shume
sa mund te sfidoj.
jam me e forte se ti,
tani po ta tregoj ..

Aaaa
Jam e imja aaa
Nuk dua te jem ti buzeqeshje portreti
Aaaa
Tani eshte momenti
Aaaa . . .
Aaaa
Jam e imja aaa
Nuk dua te jem ti buzeqeshje portreti
Aaaa
Tani eshte momenti


Ky tekst u dërgua nga SaraEnrika Derza
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Miriam Cani
Orkestrimi: Alban Skënderaj


Enrika Derza - Jam E Imja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam E Imja".
3. Video është e këngës "Jam E Imja", por nuk këndohet nga Enrika Derza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0