Më mbaj mend (për 1 muaj)


Enrik - E Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Doja".
3. Video është e këngës "E Doja", por nuk këndohet nga Enrik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Enrik - E Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Elgit Doda

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

12/04/2021

2021-04-12T17:05:56+00:00A mundesh dot ti
Te me thuash sa me do
A mundesh dot ti dhe nje her
Te pyes se u be nje koh qe sjemi pa,
Te pyes nese ndjeve ndonjeher

Mundet ta fal,
Por dot se mbaj.
Se ca ti deshe
ta dha ky shpirti im

Kishe vec fjal
Ike ngadal
Ike me eren pa me then nje lamtumir

Se un e doja doja doja
Shum e doja doja doja
Dhe pse ishte e marr kjo dashni

E un i thoja thoja thoja
Sa e doja doja doja
Ajo nuk ishte mo per syt e mi

Ajo nuk e di sa un e kam dasht
Ajo nuk e di se veten e dhash
Ajo nuk e di dhe sot sa un ndjej
Ajo nuk e di sa dhe veten genjej

Du me te pyt a kishe zemer
E mos tme thoje tjeter emer
Shum ma mir shum ma mir qe jemi larg

Mundet ta fal
Por dot se mbaj
Se ca ti deshe
ta dha ky shpirti im

Kishe vec fjal
Ike ngadal
Ike me eren pa me then nje lamtumir

Se un e doja doja doja
Shum e doja doja doja
Dhe pse ishte e marr kjo dashni

E un i thoja thoja thoja
Sa e doja doja doja
Ajo nuk ishte mo per syt e mi

Muzika: Elgit Doda
Teksti: Elgit Doda
Video Produksioni: Fullmoon Production
Directed By Klaudia Shehu
Mixmaster Master: Marenglen Boja


Komente mbi këtë këngë