Më mbaj mend (për 1 muaj)

Entermedia

Entermedia
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Entermedia është video produksion shumë i njohur. Entermedia filloi aktivitetin e saj në 2004 si një kompani e vogël me ide të mëdha. Duke parë potencialin e tregut të muzikës dhe videove, bashkë-themeluesit dhe shokët e klasës Leutrim Blakaj & Granit Limanit kërkuan për të krijuar përvoja të reja video më profesionale që më vonë do të bëheshin më të pëlqyerat në Kosovë.

Të shtyrë nga dashuria, pasioni dhe puna e madhe, Entermedia shpejt u rrit në një ekip dinamik që çuan drejt formimit të një agjencie të njohur rajonale krijuese për prodhimin e videove. Duke zgjeruar shërbimet e saj dhe duke tërhequr me shpejtësi një regjistër të klientëve të shquar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0