A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enver Ahmeti

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Enver Ahmeti is a singer of Ethno music. Më datë 26 Korrik 2016, Enver Ahmet publikon videoklipin "Lisa", në bashkëpunim me Hamiti Ketit. Më datë 4 Dhjetor 2017, Enver Ahmeti publikon videoklipin "Baby Falma Zemren", në bashkëpunim me Hamiti Ketit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Astrit Tirona

Emi Lelo

Mirjan Athina

Geni Nishtulla

Sardi Gs

Redioni

Silvi Nishtulla

Fonci Nomja

Marjus Ferati

Luluja


Tags: Enver Ahmeti, Enver Ahmet

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018