Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Nena Ime

Nena ime e dashur
oh sa shume te dua
ti je si nje yll
qe ndriqon vetem
per mua
ti me rrite
me pastrove e
edukove dhe tani
dua te ta shperblej
me nje miresjellje
e me dashuri se
kur te plakesh
do te te ndihmoj
e jo vetem te rri

- poezi nga Era Fazliu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  56

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet