A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Mani Për Money ➡ Money Mania

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Eraistrefi


Mani Për Money

uuuu

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Nuk 'o mo dje
Ti nuk em njeh
Kom ndryshu yeah-eh
Veq ni 1-sh ti per mu je (yeah)

Shum skena na perseritem
Perseritem pa pas nevoje me t'thon pritem, pritem
Dashnia osht e lirë
E ti pe bon shume t'vështire yoooo

Nuk kom menu kurre n'mes me bo mur
Po kurgjo n'mes neve nuk osht si nfillim
No more feeling,this is killing
Un jom ty knu per ty,per ty ti pe din
(aaaa)ti ti ti pe din
(aaaa)ti ti ti pe din
Nuk kom mo durim
Im gonna kill ya

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Ti mos u nis kah une se niher je kon
Me hi - me dal prej jetes tem skom met t'lon
Se po menon qe per ty ska me kon vone
Dont try to bother me on my zone
Dirty n*ggas been runnin on dem triggas dirty guns dem
They see me rollin blunts they be asking where dem buddz at
They wanna see me
They wanna see me (yeah yeah)

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani

Refreni (2x)
Më thuaj nuk ma nin
Se kom mani per money
Nuk jom mo me ty
Ska lidhje ani ani


Money Mania

Chorus (2x)
Say it I don't care
That I have the Moneymania
I'm not anymore with you
Doesn't matter baby baby

It's not yesterday
You don't know me
I've changed yeah-eh
You're just one for me (yeah)

Very scenes we repeated
Repeated without the need to say waited, waited
Love is free
And you are making it hard yoooo

I never thought between us will be a wall
Nothing between us is like it was
No more feeling, this is killing
I'm singing about you, about you, you know
(aaaa) you you you know
(aaaa) you you you know
I can't endure anymore
Im gonna kill ya

Chorus (2x)
Say it I don't care
That I have the Moneymania
I'm not anymore with you
Doesn't matter baby baby

You don't start from me cause you were once
To come in-to go out from my life I will not let you
Cause you are thinking that for you will not be late
Dont try to bother me on my zone
Dirty n*ggas been runnin on dem triggas dirty guns dem
They see me rollin blunts they be asking where dem buddz at
They wanna see me
They wanna see me (yeah yeah)

Chorus (2x)
Say it I don't care
That I have the Moneymania
I'm not anymore with you
Doesn't matter baby baby

Chorus (2x)
Say it I don't care
That I have the Moneymania
I'm not anymore with you
Doesn't matter baby baby

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019