A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi Feat. Mixey

E Dehun ➡ Drunk

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Eraistrefi


E Dehun

Un pe du dikon
Dikon qe shume
Po më mundo-o-o-n
Un pe du dikon
Qe nuk beson
Se dashnia ekziston.

Un pe du dikon
Dikon qe menon
Qe kerkush nuk e don
Un pe du dikon
Aj nuk din me vlersu
Se k-k-kush pe don'.

REFRENI:
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Du me tthon je kon shume ngat
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Zemren n'dor un ta marr ta marr..

E dehun jom, kembet sme mbajne,
Po me mundon nje dashuni,
E dehun jom kembet sme mbajne,
Kembet sme mbajn e dehun jam pi dashunis...

Shots e tekilla edhe birra bon
Per me hek do t'keq ti veq i kom bo
Edhe pak bob marley bon
So when I roll
Mo nuk nalna as n'patroll
Uh ra pam pa pam
Beat-i po ma then
Edhe vena o' ka m'nxen
Edhe nese ska dashni
At'here ka sa t'dush raki per me pi..

Doesn't matter what you gonna say about me x4.

REFRENI:
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Du me tthon je kon shume me ngat
Uh nanana
Un para se me ik shum larg
Pararara
Zemren n'dor un ta marr ta marr..

E dehur jam, kembet sme mbajn e dehun jam,
Pi dashunis e dehun jam jam
Kembet sme mbajn e dehun jam pi dashunis...

Tash per qdo nat pi raki edhe ven
Aman..aman
'Nat pi raki edhe ven
Aman..oo-oo
'Nat pi raki edhe ven,dikon qe e helmon po mu po M'ngushllon
'Nat pi raki edhe ven
E ti shut up shut up shut up shut up

Mixeyyy

Doesn't matter what you gonna say about me x4


Drunk

I'm loving someone
Someone that very much
is wracking me
I'm loving someone
That don't believe
That love exists.

I'm loving someone
Someone that thinks
That nobody loves him
I'm loving someone
He don't appreciates
Who is loving him.

CHORUS:
Uh nanana
Before I go too far
Parara
I want to say you were very close
Uh nanana
Before I go too fare
Ararara
Your heart in my hand I take I take...

I'm drunk, can't stand on my feets, I'm drunk,
Because of love I'm drunk,
Can't stand on my feets, I'm drunk because of love...

Shots and tequila and beers wants
To omit the bad I've done this
Also a little bob marley
So when I roll
I don't stop even in patrol
Uh ra pam pa pam
Breaking my beat
And veins
Even if there's no love
There's lots of brandy to drink...

Doesnt matter what you gonna say about me x4

CHORUS:
Uh nanana
In paradise to go far
Ararara
I want to say you were close
Uh nanana
In paradise to go far
Ararara
Your heart in my hand I take I take...

I'm drunk, can't stand on my feets, I'm drunk,
Because of love I'm drunk,
Can't stand on my feets, I'm drunk because of love...

Now every night I drink brandy and wine
Aman...aman
In night drink brandy and wine
Aman...ooo
In night drink brandy and wine, someone is poisoning but it's consoling me
In night drink brandy and wine
And you shut up shut up shut up

Mixeyy (the DJ)

Doesnt matter what you gonna say about me x4

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019