A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi Feat. Ledri Vula

Shume Pis ➡ Very Nasty

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Shume Pis

[ERA:]
REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Oh my
Krejt po vesin kush o qaj
Tip fly big time
I dont mind
I foli me dore t'majt edhe hajt
Se une nuk e du nese aj don per 1 nat jo
Im not that kind, jo
Nese don me kon e jotja
Maspari be mine
Dont be outta time
An eye for an eye
Mos m'ec n'ajr
Thu qe ski kufi, ti testoj deri n'sky
Ski me mujt me duru kshtuqe
Bye bye bye bye.

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

[Ledri:]
Hajde rreziko, Mos analizo
Mos e qit gjuhen edhe syte mos i rrotullo
Kjo vajza po don me dal problemi 101
Yes I'm a bastard
Edhe ti pak nasty
Kur jena me njoni tjetrin
Dyt dokem fantastic
Se jena real e jo plastic
Nese jo sot, neser ka me ndodh thats it
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë

[Era:]
Really really really ti po thu je ma i miri?
Gabimin e pare e bone
Kape nisja prej fillimit
Prit prit pak ki me prit prit gat
Sjom si derë qe ka me tu qel
Rrak tak tak tak

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Dirty, dirty, dirty
I'm always down for my baby
Down down for my baby like

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Love me, love me, love me
I'm always down for my baby
Like down for my baby like


Very Nasty

REF. 2x:
Me love the way you playin this
You're so good, but you're so nasty
When you touch me I can't resist
But Imma forget that you ever existed

Oh my
Everyone is asking "Who is he?"
Fly guy, big time
I dont mind
I give him my left hand that's it
Because I don't want him if he wants just one night, no
Im not that kind, no
If you want me to be yours
You first have to be mine
Dont be outta time
An eye for an eye
Don't walk in the air
You say you don't have any limits, I test them up to the sky
You won't be able to endure, so
Bye bye bye bye

Follow me, follow me
Come touch me, touch me
Your somehow alone, only alone
From our silence we are dying, we are dying

Why are you turning your head
You were looking at me intensively
Why are you turning your head, you were looking at me intensively

REF. 2x:
Me love the way you playin this
You're so good, but you're so nasty
When you touch me I can't resist
But Imma forget that you ever existed

Ledri:
Come take a risk
Don't analyze
Don't stick out your tongue and don't roll your eyes
This girl wants to be problem number 101
Yes I'm the best
And you are a little nasty
When we are together
We both look fantastic
Because we're real and not plastic
If not today, it's gonna happen tomorrow that's it
Yeah, come a little closer
You have no idea what you're missing
Aha, because you won't find one like me
Don't make me follow you because you'll end up alone

Era:
Really really really, you think you are the best?
You made the first mistake
Go, start from the beginning
Wait wait a little, you'll wait wait a long time
I am not like a door that will open for you
Rrak tak tak tak

Follow me, follow me
Come touch me, touch me
Your somehow alone, only alone
From our silence we are dying, we are dying

Why are you turning your head
You were looking at me intensively
Why are you turning your head, you were looking at me intensively

REF. 2x:
Me love the way you playin this
You're so good, but you're so nasty
When you touch me I can't resist
But Imma forget that you ever existed

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Dirty, dirty, dirty
I'm always down for my baby
Down down for my baby like

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Love me, love me, love me
I'm always down for my baby
Like down for my baby like

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019