A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1313
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Motra e

Nora Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Shume Pis
Nuk E Di
Bonbon
Njo Si Ti
13
Let's Get Married
Mani Për Money
Sayonara Детка (Sayonara Baby)
A Po Don
Oh God

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (26)


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Adelina Berisha

Dhurata Ahmetaj

Kida

Klea Huta

Elhaida Dani

Ava Max

Kejsi Tola

Beatrix Ramosaj

Greta Koçi


Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi

Era Istrefi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019