Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Era Istrefi - Redrum [Redrum]

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Strefie


Redrum

I don't care about your money
or your fancy cars
Some people call me bonnie
I can shoot you like a star
Sweet like honey, sticky like gum
Chew you like a cannibal
Red, red rum

[Hook]
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum

If you be Diablo, then I leave you hollow
Where I go, you follow,
so you better act right
My love is bittersweet,
but I can show you heaven
But first get on your knees
Close your eyes and count to seven
I don't care if you a peasant or a king
If you're with me then you're everything

[Chorus]
You're too smart for all that drama
Can't fix my heart with all your commas
You drive so fast, don't care about my momma
As if we're gonna make it
And I'm too good for all your bullshit
But you got something that I don't quit
So let's pretend like we're too perfect
As if we're gonna make it

(as if we're gonna make it)
(as if we're gonna make it)

[Chorus]
You're too smart for all that drama
Can't fix my heart with all your commas
You drive so fast, don't care about my momma
As if we're gonna make it
And I'm too good for all your bullshit
But you got something that I don't quit
So let's pretend like we're too perfect
As if we're gonna make it

As if we're gonna make it
As if we're gonna make it


Redrum

Nuk me interesojne parate apo makinat e tua te bukura
Disa njerez me quajne lepurushe
Mund te te trajtoj si te ishe nje yll
E embel si mjalti, ngjitese si cemcakez.

Te pertyp si nje kanibal, red, redrum
Te pertyp si nje kanibal, red, redrum
Te pertyp si nje kanibal, red, redrum
Te pertyp si nje kanibal, red, redrum
Te pertyp si nje kanibal, red, redrum

Nese behesh Djalli, do largohem nga shenjterimi yt
Ku shkoj une, me ndjek ti, keshu qe sillu mire
Dashuria ime eshte e embel dhe e hidhur, por mund te te tregoj parajsen
Por, se pari ulu ne gjunje
Mbylli syte dhe numuro deri ne shtate
Nuk me intereson nese je sherbyes apo mbret
Nese je me mua, atehere je gjithçka.

Refreni:

Ti me ngacmon per te gjithe dramen
Mund te me ndreqesh zemren me komentet e tua
Nget shume shpejt, nuk te intereson mamaja ime
Sikur do te ia dalim
Dhe jam shume e mire per gjepurat e tua
Por ke diçka qe me mban te lidhur
Le te pretendojme se jemi shume perfekte
Sikur do te ia dalim

(sikur do te ia dalim)
(sikur do te ia dalim)

Refreni:

Ti me ngacmon per te gjithe dramen
Mund te me ndreqesh zemren me komentet e tua
Nget shume shpejt, nuk te intereson mamaja ime
Sikur do te ia dalim
Dhe jam shume e mire per gjepurat e tua
Por ke diçka qe me mban te lidhur
Le te pretendojme se jemi shume perfekte
Sikur do te ia dalim

Sikur do te ia dalim
Sikur do te ia dalim

Korrigjo Përkthimin
teksteshqip.com © 2007 - 2017