Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fshihet “Bon Bon-I” I Erës Me 30 Milion Klikime

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[12-03-2016]
Këngëtarja Era Istrefi bëri bujë shumë të madhe me këngën dhe klipin e saj "Bon Bon" i cili pas lansimit mblodhi gati plot 30 milion klikime në youtube në kanalin e kompanisë "Nesër" e cila kishte të drejtat e saj autoriale deri më sot.

Por me që këngëtarja nga Kosova ka lidhur kontratë me kompaninë e njohur "Sony Music" është detyruar që të fshijë klipin nga kanali i saj i parë në youtube për ta publikuar në kanalin e ri.

Kënga tashmë ndodhet sërish në youtube e publikuar në platformën Ultra Music por me numrin e klikimeve 820.000, pasi 30 milion klikimet e videos së kaluar janë fshirë që në momentin e largimit të klipit
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Era Istrefi - Shume Pis (Feat.Ledri Vula) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet