A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Era Istrefi - A Po Don


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  170

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2014

2014-02-07T18:58:56

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Music:

Stash

Lyrics:

Era Istrefi

Video Production:

Entermedia
Kur une jom nalt,ti je n'hanë
Une(une) nalt(nalt) edhe ti po m'don
Un s'iu dissi,qika
shume ngat shume ngat,tash iu ika
shum shpejt,shum shpejt me livrita
hajde krejt majt-djatht une mrrijta
sistemin n'dore duhet k'to dita
nuk po kthehem mo n'2002-ta

x2 Going to kill on this winter
looking like hoochie gal hipster
winnin hips really faster (wine wine hips so faster)
man me love me some rasta

Nese don ndrro ose duro
mentalitetin e keq na ë-ëh
nese don ndrro qe jo duro
me neve harro,harro, harro

x2 A po don edhe ti si une?
A po don edhe ti si une?
A po don edhe ti si une?
Edhe qe don,se di a ta banë

Zemer, koha jote shkoj ka ardh per temën
hala nuk kom hyp as deri n'zero
ki me thon ti ku e gjeti
as ni sen nuk osht i njejti
qysh po thu ti?
ma i mire hood-i aa?


Lyrics submited by  ismeti19e-Cards (1)

U krijua nga Era jenishi 2019-03-16 15:10:16
Ki me me thon ti ku e gjeti
As ni sen nuk osht i njejti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019