A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Era Istrefi - Redrum  (Feat. Felix Snow)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  266

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/02/2017

2017-02-24T09:57:57I don't care about your money
or your fancy cars
Some people call me bonnie
I can shoot you like a star
Sweet like honey, sticky like gum
Chew you like a cannibal
Red, red rum

[Hook]
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum
Chew you like a cannibal, red, redrum

If you be Diablo, then I leave you hollow
Where I go, you follow,
so you better act right
My love is bittersweet,
but I can show you heaven
But first get on your knees
Close your eyes and count to seven
I don't care if you a peasant or a king
If you're with me then you're everything

[Chorus]
You're too smart for all that drama
Can't fix my heart with all your commas
You drive so fast, don't care about my momma
As if we're gonna make it
And I'm too good for all your bullshit
But you got something that I don't quit
So let's pretend like we're too perfect
As if we're gonna make it

(as if we're gonna make it)
(as if we're gonna make it)

[Chorus]
You're too smart for all that drama
Can't fix my heart with all your commas
You drive so fast, don't care about my momma
As if we're gonna make it
And I'm too good for all your bullshit
But you got something that I don't quit
So let's pretend like we're too perfect
As if we're gonna make it

As if we're gonna make it
As if we're gonna make it


Ky tekst u dërgua nga Mirel   ArdianGashiKartolina (2)

U krijua nga sergiofficial 2018-06-15 11:20:20
I don't care about your money
or your fancy cars
Some people call me bonnie
I can shoot you like a star
2017-10-16 20:29:55
if you're with me
then you're everything

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019