Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Cooling Down Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Ey babes
Un jom Era
Im coming back
Pritnem te dera
Purple
Krejt i kom letra
E ktyne loqkave
Ju shkoj karriera

Yuh

I may be coolin down
But im far,far from ya
And ya'll be droolin' now
Too hot,hot from yaNuk kemi video për këtë këngë.


Era Istrefi
Publikimi: 01/10/2018


Era Istrefi - Cooling Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cooling Down".
3. Video është e këngës "Cooling Down", por nuk këndohet nga Era Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Istrefi:


Komente 0