A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Era Istrefi - Ring Ring


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2019

2019-01-06T12:15:15

When I drop
Its so hot
Killin opps
Call the cops
Ring ring
Winnin ya
Drippy rock


Ky tekst u dërgua nga Kristt1NaKartolina (1)

U krijua nga Era 2019-03-17 12:48:19
When i drop
It's so hot
Killin opps
Call the cops

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019