Era Rusi

Askush Nuk Eshte Perfekt ➡ Nobody Is Perfect

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Maddona Marley


Askush Nuk Eshte Perfekt

Nuk je me ai qe kam njohur dje
une tani per ty nuk bej as be
ti je bere rrebel edhe mekatar
po nuk dhe asgje s'ke per te marre.

Lindim duke qare
dhe jetojme me frike
deri sa te gjejme nje shpirt fisnik,
nuk kerkoj meshire
vetem pak respekt,
mbi k'te toke askush nuk eshte perfekt.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do,
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.

Per c'do dashuri nuk ka ligj te shkruar
nganjehere permbysen pa filuar
kjo vlen dhe per ty
vlen edhe per mua
por te t'jap nje shans te fundit dua.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.


Nobody Is Perfect

You are not the one I knew yesterday
I do not like you now
you've made rebel and sinner too
but nothing and nothing to take.

We're crying out
and live with fear
until we find a noble soul,
I do not ask for mercy
just a little respect,
on this land nobody is perfect.

ref:
How many times do you feel alone?
you will really understand whoever you want,
touch your soul to be healed
from darkness do not be frightened
and my heart will
your heart to the fud.

For any love there is no written law
sometimes overflowing without beginning
this also applies to you
it also applies to me
but to give you a last chance I want.

ref:
How many times do you feel alone?
you will really understand whoever you want
touch your soul to be healed
from darkness do not be frightened
and my heart will
your heart wide in the end.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019