Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Feeling Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21Era sonte po me prek
e kripur jam ne det ashtu si te pelqen ty
eja sonte dhe me merr ta gjejme 1 vend te fshehte,
ja ku jemi te vetem
touche me
feel me
huld me
put yor hands on me(x2)
aaaaaa move your bodyyyy((x4)

une e di si te pelqen, kjo nate nje here te vjen
joo nuk dua te rri vetem
lart me yjet po kercej
mbi lekure do te ndjej
vetem ty dhe muzikeeeen

AAAAA MOVE YOUR BODYYYYY


Ky tekst u dërgua nga KUKLLA SYJESHILEEra Rusi
Publikimi: 06/02/2013
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Olti Curri


Era Rusi - Feeling
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Feeling".
3. Video është e këngës "Feeling", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0