Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Me Fund Te Pime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Hajde hajde pije
Me fund-e pije

Hajde hajde pije
Hajde hajde pije

Nuk kam asgje çfare te humb
Nuk di as vete ku do dal
Dua ta shoh, pastaj gjithe detin
Do ta pij ne ete nate

Nuk kam asgje çfare te humb
Nuk di as vete ku do dal
Dua ta shoh
Pastaj hajde hajde pije

Hajde hajde pije
Me fund pije
Vutjet fort t'i fshije
(perseritese)

Merzitjen nuk mund ta heq
Te vdes nuk dua te vdes
Kete nate ti mua me pret
Ne drite lokali te zbehte

Merzitjen nuk mund ta heq
Te vdes nuk dua te vdes
Kete nate ti mua me pret
Hajde hajde pije

Hajde hajde pije
Me fund e pije
Vutjet fort t'i fshije
(perseritese)

(Perseritet nga fillimi)
Eranda Libohova
Publikimi: 26/12/2001
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Eranda Libohova - Me Fund Te Pime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fund Te Pime".
3. Video është e këngës "Me Fund Te Pime", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0