Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Vetem 5 Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

E bukur,simpatike je
të gjitha ti i ke
plotësoma dëshirën
vetëm një herë

Miss të quajnë në shkollë
e dimë edhe ne
nuk është kompliment
por gjë e vërtetë

Ty çdokush,të dëshiron,
për ty çdokush,ëndërron

Vetëm pesë minuta
dhe jo më shumë
plotësoma dëshirën
të jesh me mu
jeta kalon si një
lum i shpejtë
plotësoma dëshirën
ndonjëherë.


Eranda Libohova - Vetem 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem 5 Minuta".
3. Video është e këngës "Vetem 5 Minuta", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0