Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Të Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  53

Une jam aty...
aty ku ishim dje
ne dhomen bosh
askush me nuk me flet
vetem nuk jam
ti ke harruar kemishen tende blu
ne duar e mbaj, me mua je
te ndjeeej
e gjithe dhoma morri emrin tend
e nese svjen
sdo te mbyll une deren deri sa ty te tkem
jo nuk do lodhem, cdo dite do te pres
e gjithe dhoma mori emrin tend.

(refreni)
E gjithe dhoma mori emrin tend.
te ndjej
E gjithe dhoma mori emrin tend.
E nese svjen
do te mbyll une deren deri sa ty te tkem
jo nuk do lodhem, cdo dite do te pres
e gjithe dhoma mori emrin tend.


Ky tekst u dërgua nga DinaEranda Libohova
Publikimi: 28/01/2015
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Fabrika


Eranda Libohova - Të Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjej".
3. Video është e këngës "Të Ndjej", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0