Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - Mori Cuce Matjane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

Me ka zene maraku
Me nje cuce matjane
Si lule zambaku
Moj vetull gajtane x2

Ref x2
Fol e fol me mu
Moj fellaze e malit
Bukur mi ke leshu
Balluket e ballit

Besen kur ta dhashe moj
Fjalen se te dua
Diten kur ti pashe
Njato syte e shkrue

Ref x2
Lum e lum per mu
Lule malesore
Mori cuce matjane
Zemren sec ma more

Ref x2
Fol e fol me mu
Moj fellaze e malit
Bukur mi ke leshu
Balluket e ballit


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Eranda Libohova - Mori Cuce Matjane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Cuce Matjane".
3. Video është e këngës "Mori Cuce Matjane", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0