Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eranda Libohova - Çësht Më E Bukur Në Kët Jetë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çësht Më E Bukur Në Kët Jetë".
3. Video është e këngës "Çësht Më E Bukur Në Kët Jetë", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova - Çësht Më E Bukur Në Kët Jetë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/08/2012

2012-08-04T17:04:50+00:00çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

Oo hene e plote
Oooo hene e plote x2

Gjumin e nates kush ta tret x2
Syu i goces me terhjek x2

Gjumin e nates kush ta tret x2
Syu i goces me terhjek x2

Oo me terhjek
Oooo me terhjek x2

Kush te shkrin moj si qiri x2
Syni i goces filxhanli x2

Kush te shkrin moj si qiri x2
Syni i goces filxhanli x2

Oo filxhanli
Oooo filxhanli x2

çeshte me e bukur ne pranvere x2
Buza e goces si sheqer x2

Oo si sheqer
Oooo si sheqer x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet