Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eranda Libohova - Me Nga Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Nga Mu".
3. Video është e këngës "Me Nga Mu", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda Libohova - Me Nga Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

Asnjë Koment

28/01/2015

2015-01-28T07:00:06+00:00Perkedhelu ti afer meje.
Merrma zemren, une te jap leje.
Merre easy, I'm not busy.
Smuj me nejt djal, do t'levizi.

Ref.2.x
Me nga mu, me nga mu.
Une nga dora s'du me t'leshu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Me nga mu, me nga mu.
Une nga vendi du me t'cu.
Me nga mu, me nga mu.
Vetem une di me ta shu.

Sonte zemer ti, me unifemer.
E me t'prek ty, s'du gje tejter.
Ne pa frena, ngusht do jena.
Zjarr do kena, zjarr do kena.

Ref.4.x

Muzika: Pirro Çako
Teksti: Pirro Çako
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: Pro Video

Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë