Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda & Gena - Thuam' Po Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

[GENA:]
Në grackën tënde pre
Nuk kam unë pse ta fsheh
Për ty unë kam bërë be
Ti kokën nuk ma njeh

[ERANDA:]
Në vënd të zemrës ke
një zog që s'ka fole
Kam frikë për ty
Me thone
Se zemra jote ikën, fluturon

[REF. BASHKË 2x:]
Ma beso, ma beso zemrën ti
Unë gjithmonë aty do rri
Po ta dish se sa shumë kjo të do
Thuamë po, thuamë po

[ERANDA:]
Çdo natë pa mbyllur sy
U çmënd zemra për ty

[BASHKË:]
Jam bërë gjysëm njeri
Se gjysma tjetër
çdo natë vjen tek ti

[REF. BASHKË 2x:]
Ma beso, ma beso zemrën ti
Unë gjithmonë aty do rri
Po ta dish se sa shumë kjo të do
Thuamë po, thuamë po


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Eranda Libohova & Gena
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2019
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Pandi Laço
Video Produksioni: Chill Pro


Eranda & Gena - Thuam' Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuam' Po".
3. Video është e këngës "Thuam' Po", por nuk këndohet nga Eranda & Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0