Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Miqësia

Një shoqe kam në jetë,
Që i ndajmë gjërat bashkë
Një shoqe që I kalojmë kohërat më të bukura të jetës
Çdo gjë i tregojmë njëra tjetrës
Sepse jemi mikesha të ngushta;
E unë e dua si motrën time
Unë me atë I kalojmë
Kohërat më të këqija,
Ajo është shoqja ime,mikesha ime
E asgjë nuk mund të na ndajë.

- poezi nga Erblina Syla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  32

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet