Erdin Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Erdin Hasani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Erdin Hasani merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Ejani Te Kendoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ehad Dula

Anes Rexhepi

Dielli Veseli

Artin Cami

Erdin Jakupi

Kevin Selfollari

Benjamin Crmjani

Edi Smajli

Harris Bajraktari

Edon Sallahu


Tags: Erdin Hasani

Krijo Një Kartolinë