Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini Nostalgji Për Fëmijërinë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[20-07-2015]
Fituesi i X Factor 2014 Ergi Dini, është tashmë njëri ndër zërat më të njohur të skenës Shqiptare. Së fundmi Dini siç duket është kapluar nga nostalgjia për fëmijërinë e këtë e ka dëshmuar më së miri edhe një foto e tij të cilën ai e ka postuar në rrjetin e tij Instagram me mbishkrimin “Ishin vitet 95, Old School”, në foto këngëtari ka prezantuar veten në kohën e fëmijërisë dhe dy prindërit e tij të cilët e mbanin në krah Dinin. (Indeksonline)Komente 0