Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hiti I Radhës Nga Ergi Dini Titullohet “Asnji Gram”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[15-04-2016]
Këngëtari i ri shqiptar, Ergi Dini, do të publikojë së shpejti këngën e tij të re. “Asnji Gram” titullohet projekti i ri i Ergi Dinit.Ai ka konfirmuar projektin e rri në rrjetet sociale. Videoklipi është i punuar nga Max Production, teksa muzika nga Alandy.
 (Telegrafi)

      Ergi Dini - Asnji Gram [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet