A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Ergi Dini - I Got The Dreams


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2013

2013-12-09T19:54:33

I've got dreams, dreams to remember
I've got dreams, dreams to remember

Honey, I saw you there last night
Another man's arms holding you tight
Nobody knows what I feeled inside
All I know, I walked away and cried

I've got dreams, dreams to remember, listen to me
I've got dreams, dreams to remember

I know you said he was just a friend
But I saw him kiss you again and again
These eyes of mine, they don't fool me
Why did he hold you so tenderly?

I've got dreams, dreams to remember, listen honey
I've got dreams, dreams to remember

I still want you to stay
I still love you anyway
I don't want you to ever leave
Girl, you just satisfy me, me

I know you said he was just a friend
But I saw you kiss him again and again
These eyes of mine, they don't fool me
Why did he hold you so tenderly?

I've got dreams, dreams to remember, listen to me mama
I've got dreams, dreams to remember
I've got dreams, dreams, dreams to remember


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019