Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Sa M'ke Mungu (Feat. Dj Iljano)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7Me ler te te shof 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu

Sa shume te prita
jo nuk e dita
Se syte e tu kan me m'dasht mu

Pa fryme un mbeta
kur ty te gjeta
Ne zemren time ti ju humb

Edhe kur ti gabon
falje vjen dhe kerkon
edhe pse ti e di
per ty ndjej vec Dashni

Me ler te te shof 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu

Te dua me gjithe shpirt
gjithe jeten t'kisha prit
Me m'tregu sa ndjen per mu

N'mengjes zgjohem me ty
naten skam gjume ne sy
Se kisha dit se sa te du

Edhe kur ti gabon
falje vjen dhe kerkon
edhe pse ti e di
per ty ndjej vec Dashni

Me ler te te shoh 1 here
te them pa ty skam vlere
Me ler te perqafoj se t'du

Me ler ti prek ata sy
te t'them qe t'kom vetem ty
Me ler te them sa m'ke mungu


Ky tekst u dërgua nga AntoniaErgys Shahu
Featuring: Dj Iljano
Publikimi: 18/07/2020
Teksti: Ergys Shahu
Orkestrimi: Alsked Rrenja & Dj Iljano
Video Produksioni: Magic Pro
Backvokal: GiuliaErgys Shahu - Sa M'ke Mungu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa M'ke Mungu".
3. Video është e këngës "Sa M'ke Mungu", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0