Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - M'dogji Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te tradhtova nuk ma fal ti
me djeg zemra, m'dogji malli
akoma te du,
akoma te du.
Sot e ke ti jeten tende
a te vij ndonjehere ne mendje
si jeton pa mu,
si jeton pa mu

Ti je shpirti im,
ti je zeri im
je gabimi im,
dashuri pa kthim
ti je syte e mi
jo tjeter s'mund te shoh
te kam dashuri
te lutem mos shko

Te tradhtova nuk ma fal ti
me djeg zemra, m'dogji malli
akoma te du,
akoma te du.
Sot e ke ti jeten tende
a te vij ndonjehere ne mendje
si jeton pa mu,
si jeton pa mu


Ky tekst u dërgua nga ColemiarErgys Shahu
Publikimi: 06/04/2022
Teksti: Endrit Mumajesi
Original Song: Georgios Mazonakis - Savvato


Ergys Shahu - M'dogji Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'dogji Malli".
3. Video është e këngës "M'dogji Malli", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0