Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Nese Nje Dite (Feat. Kelly)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Më than se të kan parë
Të lumturë si kurr mëparë
Më than se të kan parë
Me dike tjeter Shumë pran

Dhe si u ndjeva un
Dhe si u ndjeva un
Tani të humba në t'vertet
Dhe mori FUND

Ref:

Nëse një ditë do e kuptosh çka eshte dashnia
Nëse një ditë do e kuptosh edhe ti...
Se ti mi vrave mu ndjenjat e mia
Pse u tregove pse u tregove kaq e pa shpirt


Une zemren time ta besova
Pa mendu se po gaboj
Une prej teje e mesova
Mëkatarët jan Njesoj,

Me sy mbyllur dashurova
Dogja veten ne dashni
Se bota ime bota ime ishe ti...

Ref: x2

Nëse një ditë do e kuptosh çka eshte dashnia
Nëse një ditë do e kuptosh edhe ti...
Se ti mi vrave mu ndjenjat e mia
Pse u tregove pse u tregove kaq e pa shpirt!!


Ky tekst u dërgua nga F.SHErgys Shahu
Featuring: Kelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/02/2023
Muzika: Alsked Rrenja & Ergys Shahu
Teksti: Ergys Shahu & Saia
Video Produksioni: Fullmoon Production


Ergys Shahu - Nese Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Nje Dite".
3. Video është e këngës "Nese Nje Dite", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 0