A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Eri Qerimi - Rrak Cak  (Feat. Murat Nazifi & Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2019

2019-09-21T18:59:19

Featuring

Murat Nazifi

Featuring

Ilir TironsiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Rrak Cak" kënduar nga Eri Qerimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Rrak Cak".
Videoklipi nga Eri Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019