Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Gocat Jan Mrekullia (Feat. Emi Loca)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref. 2x
Gocat jan mrekullia.
Me ju sdritet gjith shtepia.
Mamin jeten ja ndriconi.
Shum ju do babi igli.

2x
Familjen e gzoni.
Mamin babin lumturoni.
Jeni krenarija jon.
Lumtur qofshit per gjithmon.

2x
Gremisela plot embel si.
Sona Drita syve te mi.
Amelja na Fal qetsin.
Per babin Zuni nje dashni
Eri Qerimi
Featuring: Emi Loca
Publikimi: 21/10/2020
Muzika: Samuel Kodra
Teksti: Olsi Celmeta
Orkestrimi: Samuel Kodra


Eri Qerimi - Gocat Jan Mrekullia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gocat Jan Mrekullia".
3. Video është e këngës "Gocat Jan Mrekullia", por nuk këndohet nga Eri Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eri Qerimi:


Komente 0